info@cvrkot.eu

PITELOVSKÝ CVRKOT

Miesto festivalu

MAPA

Pitelovský cvrkot sa bude konať na lúčke v hornej časti obce Pitelová (Horná Pitelová). Lúka sa nachádza medzi domami č. 321 a 111 a dostanete sa k nej odbočením z hlavnej cesty doľava.
Hneď za odbočkou je k dispozícii 10-12 parkovacích miest.
V prípade ich zaplnenia odporúčame zaparkovať pri Obecnom úrade, ihrisku, resp. na konci hlavnej cesty. Klikni pre mapu.
GPS:
48°36’24″N 18°55’22″E

ORGANIZAČNÉ POKYNY

Podujatie je na voľnom priestranstve a každý návštevník sa na ňom zúčastňuje na vlastné riziko. V prípade nepriaznivého počasia (vytrvalý dážď, búrka) sa nebude konať. O prípadnom zrušení (nedajbože) vás budeme informovať na tomto mieste. Vstupné je presne 0,- Euro, čiže zadarmo. Ak sa vám bude páčiť, budeme radi, ak prispejete ľubovoľnou sumou do zbierky, ktorá bude použitá na komunitné projekty obce Pitelová.

Pre návštevníkov bude k dispozícii aj občerstvenie v podobe piva, kofoly a hotdogov. Na mieste bude niekoľko lavíc na sedenie, ale určite ich nebude dosť pre všetkých návštevníkov. Prosím, zoberte si so sebou niečo, na čo si budete môcť sadnúť na trávniku – deku, karimatku, izofóliu, rybársku stoličku… Rovnako tak prispôsobte oblečenie pobytu v prírode a tomu, že predpokladaný záver podujatia je večer po západe slnka.

Priamo na mieste je miesto na zaparkovanie asi 10-12 áut. V prípade ich zaplnenia odporúčame zaparkovať pri Obecnom úrade, ihrisku, resp. na konci hlavnej cesty. Klikni pre mapu. Ak je to možné, znížte svoju uhlíkovú stopu a príďte pešo alebo na bicykli. Ďakujeme!

PITELOVSKÝ CVRKOT